Hakkımızda

FİRMAMIZ:

Ülkemizde enerjinin son derece pahalı olarak kullanıldığı gerçeği ile insanlığın mutlak gereksinimi olan enerjinin verimli tüketilebilmesi için projelendirmede, uygulamada ve tüketimde optimum mühendislik çözümleri üretmek ve uygulatmak maksadıyla 2014 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur.

Me Sa Elektrik olarak uzun yıllara dayanan mühendislik tecrübemizi, müşterilerimize hissettirdiğimiz güveni ve sunduğumuz kaliteli hizmeti, sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yüksek kalite ve standartlarda tasarlanmış projelerimizi hayata geçirmek ve sizlerin hizmetine sunmak bizlerin gurur kaynağı olacaktır.

 

MİSYON&VİZYON:

Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan elektrik taahhüt sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir.
Amacımız doğru proje ve etik rekabet kavramları ekseninde sektörün her kesimine hitap edebilen bir marka olmak. Yapı sektöründeki ismine yakışır kalitede işler hazırlayarak, değerli müşterilerinin memnuniyetini ve beklentilerini ilk sırada gözeterek kaliteli, güvenilir, hızlı ve doğru veriler oluşturmak. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini sağlayarak, ilişkilerimizi kalıcı dostluğa dönüştürüp, müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak.

Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğimizle kendimizi yenileyerek hizmet kalitemizi yükseltmek. Uzmanlaştığımız elektrik taahhüt sektöründe imza attığımız kaliteli ve güvenilir işlerimizle ismimizi ve sektördeki yerimizi daima sağlamlaştıran bir firma olmak. Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimser ve paylaşırız. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak, müşteri mutluluğunu her şeyin üzerinde tutarız. Takım anlayışını benimser ve yaşatırız. Ekibimizin bilgi ve becerilerini arttırır geliştiririz. Sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştiren yenilikçi bir kuruluşuz. Giderek artan kaliteli hizmet anlayışımızın bize verdiği özgüven altında, hizmetlerimizin tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlarız. Ufkumuz bilgi ve becerinin birbirinden ayrı olamayacağı fikrini kabullenmiş iş arkadaşlarımızla birlikte, eğitim ve kişisel gelişime önem vererek kurumsal altyapımızı sağlam tutmak ve yaratıcı fikirler ile projeler yaratmaktır.